Maksimizējot jūsu attiecības ar grafiku Design Mentor Robert pusi radošo grupu

Uncategorized

Būt entuziasma. Jūsu padomdevējs ir ņemot dienu no viņa vai viņas aizņemts kārtības, lai palīdzētu jums tik specifisks savu aizrautību būt informētam. Cik? Par starteri, parādīsies laiks katrai sanāksmei, un nākt ar jautājumi, idejas un tēmas, lai dalītos. Klausieties vērīgi viņa vai viņas padomus un konsultācijas. Ja jūs nepiekrītat vai kaut kas ir neskaidrs, runājiet.

Uzturēt pozitīvas perspektīvas. Tas ir rosinoša uz audzinātāji strādā ar speciālistiem, kuri ir satraukti, lai stiprinātu savu karjeru, atšķirībā no ļaudīm, ka vilkt kājās. Izvirzītos mērķus. Savus ikdienas darbus iekļaut kā jūs ātrais kredīts pieteikties, ko jūs mācīties savā darbā. Jūsu pirmajā asamblejā, dalīties ar jūsu karjeras mērķiem un runāt par to, kādi soļi, ko jūs meklējat, lai absorbētu pasūtīt tos iegūt.

Jūsu padomdevējs var ražot citu padomu saskaņā ar viņa vai viņas profesionālā notikums, lai klausītos ar atvērtu prātu. Apspriest jūsu iepazīšanās parametri: būs mezglains, vai arī jūsu mentors ir beigu datums prātā? Pēc tam sēdēt un rakstīt uz augšu vienošanos par to, ka jūs vienkārši gan var atsaukties uz regulāri.